$slide['image']['alt']

Atmosféru pivovarníckeho mestečka teraz zažijete aj v Bratislave. Každé mestečko má niečo, čím sa môže pochváliť. My v Hurbanove máme úrodnú čiernu zem a najväčší počet slnečných dní v roku a množstvo bažantov v poliach, ktoré sú už oddávna symbolom hojnosti. Preto máme ideálne podmienky na pestovanie jačmeňa a varenie piva. Pred 50 rokmi tu vyrástla sladovňa, z ktorej sa po celom meste šíri typická vôňa sladu a láka návštevníkov do hlavného mesta pivovarníctva.

Okrem iného sa u nás vyrobil prvý radler bez alkoholu, prvé 0,0 % pivo či dokonca prvé plechovkové pivo pre vesmírnu expedíciu Sojuz. Po prehliadke pivovaru určite nevynechajte ani návštevu v najstaršej hvezdárni na Slovensku. Hviezdnu atmosféru sa vám pokúsime priblížiť aj v našom novom podniku v novej autobusovej stanici NIVY inšpirovanom našim pivným Mestečkom.
U nás si môžete pochutnať na tom najlepšom, čo doma máme.

Hviezdou našej ponuky bude výnimočný, 6 týždňov varený ležiak Zlatý Bažant ’73 inšpirovaný najstarším zachovaným varným listom piva Zlatý Bažant z roku 1973. Na výčape nájdete aj ďalšie produkty z portfólia Zlatého Bažanta, vrátane obľúbených radlerov a piva s 0,0% obsahom alkoholu, ale tiež aj craftových pív z kočovného pivovaru Bradáč. Príďte sa inšpirovať a zažiť ako chutí pravé slovenské pivo.

CÍŤTE SA U NÁS AKO V HURBANOVE!

Navštívte nás